Vedetele noastre

Fosta menajeră: „Oana Zăvoranu doarme cu capul bandajat!”

Livia Ilies, fosta menajeră a Oanei Zavoranu face noi dezvaluiri. In numarul de ieri al ziarului Cancan ati putut citi despre fixatiile Oanei de a purta chilotii o singura data, de a-si pune musafirii sa-si dezinfecteze pantofii si despre schimbarile ei bruste de personalitate.







Astazi, Livia Ilies revine cu o poveste de-a dreptul incredibila. Femeia sustine ca somnul de dupa-amiaza al vedetei era un real cosmar pentru ea. „Cand voia sa se odihneasca in timpul zilei, Oana ma obliga sa stau in bezna totala timp de patru-cinci ore. Mi-am spart si capul din cauza ei pentru ca tragea draperiile in toata casa, sa nu intre nicio raza de lumina.







Intr-o zi i-a venit un colet, caci primea colete din strainatate pe care platea si 50.000 de euro odata, si a trebuit sa o trezesc sa semneze. Am intrat in camera si am avut un soc ingrozitor. Purta o masca pe toata fata de ziceai ca e mumie. Dormea cu capul bandajat!”, mărturiseşte, pentru Cancan, femeia.







În replică, Oana a anunţat-o pe femeie că asemnat la angajare un contrat de confidenţialitate, pe care l-a cam uitat. Astfel că fosta menajeră îndrăznească riscă să ajungă la tribunal.



 

Related posts

Iată cum arată Cătălin Măruţă cu bucle (poze)

admin

Magda Ciumac riscă cinci ani de închisoare

admin

Monica Columbeanu: „Nu-mi permit să vin cu pretenţii în faţa lui Irinel!” (video)

admin

Leave a Comment