Vedetele noastre

Andreea Mantea face pe MC-ul pentru Daniela Crudu

Cele două prietene vor deveni pentru o seară colege pe podium, în cadrul unei prezentări de modă. Cei doi „iepuraşi” „Playboy” îşi vor etala frumuseţea astăzi, începând cu ora 23.30, în clubul „Bonton by Marie Celeste”.



Daniela Crudu va prezenta creaţii din cea mai nouă şi variată colecţie de rochii de seară semnată Natalia Dinicu, axată pe produse unicat, scrie Ring. Dacă Daniela a rămas doar la rangul de sexy asistentă, fiind invitată la aceste evenimente pentru a îmbrăca diverse creaţii, ambiţia Andreei Mantea a fost mai mare.



Ea nu a vrut să rămână doar o sexy asistentă, ci să devină o bună prezentatoare, asemenea foştilor săi colegi, Răzvan şi Dani. Astfel, Andreea va fi maestrul de ceremonii al show-ului de modă. Frumoasa brunetă a mai încercat acest statut, însă rezultatele ei nu i-au mulţumit pe organizatori.

 

Related posts

Iuliana Marciuc a venit cu grecul Mihalis la o prezentare de modă

admin

Florin Piersic: “Gheorghe Dinica nu pleaca!” (video)

admin

Adina Buzatu şi Cătălin Botezatu lansează trendul revelionului 2009

admin

Leave a Comment